LKM Lab Tasarımcıların Vitrinleri İçin Sanal Ortamlar Tasarlıyor

LKM Lab, nihai kompozisyonların gerçek zamanlı olarak görselleştirilmesini sağlayarak tasarımcılar ve moda şirketleri için yeni ve sanal bir podyum inşa ediyor.

Pandemi, kişisel etkileşimlerin dramatik bir şekilde azalmasına ve kültürel faaliyetlerin askıya alınmasına neden oldu. Ayrıca sanatla birey arasında yaşanan bu fiziksel kopukluk, yaşam standartlarını ve kalitesini de olumsuz etkiledi. Bu süreçte alınan yeni düzenleme kararları, birçok sektöre ekonomik anlamda negatif etki yarattı. Hal böyle olunca da yeni alternatifler geliştirilmeye başladı ve dijital dünyanın nimetlerinden faydalanabilmek için kollar sıvandı.

Yaratıcı ajans lowkeymoves‘in inovasyon ve üretim stüdyosu LKM Lab’de; sanatçılar, tasarımcılar ve moda sektörü için sanal bir deneyim ortamı tasarladı.

LKM-lab-Tasarimcilarin-Vitrinleri-Icin-Sanal-Ortamlar-Tasarlıyor-SkipAdds
LKM-lab-Tasarimcilarin-Vitrinleri-Icin-Sanal-Ortamlar-Tasarlıyor-SkipAdds

LKM Lab ve nihai kompozisyonların gerçek zamanlı olarak görselleştirilmesi

LKM Lab sanal üretimden artırılmış gerçekliğe ve hacimsel videolara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarken, içerik oluşturucular ve moda şirketleri için yeni ve sanal bir podyum inşa ediyor.

Hareket halindeki canlının dijital avatarının tasarlanmasının ardından, VFX teknolojisiyle hacimsel videolar ve 3B nesneler bir araya getiriliyor. Ardından dikey kurgu yöntemiyle hazırlanan bu efektler plan üzerine kompozitleniyor. Ve nihai sonuç.

LKM-lab-Tasarimcilarin-Vitrinleri-Icin-Sanal-Ortamlar-Tasarlıyor-SkipAdds
LKM-lab-Tasarimcilarin-Vitrinleri-Icin-Sanal-Ortamlar-Tasarlıyor-SkipAdds

Bu sayede takipçileri ve müşterileriyle iletişimi koparmak istemeyen pek çok tasarımcı ve moda şirketi için tasarlanan 3B ortamlarda sanal bir etkileşim deneyimi sunuluyor. İnternet üzerinden gerçekeleştirilen seminerlerden, kurumsal sunumlara ve moda podyumlarına kadar projelerin yaratıcı ihtiyacını karşılayacak pek çok ortam bu sayede tasarlanabiliyor.

Bütün bu sürecin ardından ortaya çıkan videolar artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik uygulamaları üzerinden de izlenebiliyor.


Künye

Yaratıcı Ajans: lowkeymowes
Prodüksiyon: LKM Lab

Görsel: YouTube

4cfa1e48b355e0541a91ee37cc399d84?s=96&d=mm&r=g
Fatih Duranhttps://skipadds.com
Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

Bunlar da ilginizi çekebilir