Markalar İçin 2020 Yılının Tek Kelimelik Özeti

Kullanıcılarından 2020 yılını tek kelimeyle özetlemelerini isteyen Twitter'ın gönderisine markaların yaptığı yorumlar, eğlenceli içeriklerin ortaya çıkmasını sağladı.

2020 yılı birçoğumuz için felaketlerin yaşandığı bir yıl olarak tarihe geçti. 2020 yılının son günlerini yaşıyor olsak da, etkilerini maalesef yeni yılda da hissedeceğiz gibi duruyor. Hepimizin umudu ise yaşanan felaketlerin, yeni yılla birlikte tarihe karışması.

2020 yılı içerisinde dünya geleninde farklı tarihlerde alınan karantina kararları, ekonomik olarak durağan bir sürece girilmesine neden olsa da, bazı şirketler için de fırsata dönüştü. Kısacası 2020 yılı herkes için oldukça farklı bir yıl oldu. Kimileri için nefret sözcükleriyle özetleyebileceği bir yıl olurken, kimileri için de oldukça güzel veya durağan geçti.

Twitter ve markalar için 2020 yılının özeti

Geçtiğimiz perşembe günü resmi hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Twitter, kullanıcılarından 2020 yılını tek kelimeyle özetlemelerini istedi.

Gönderiye yapılan yorumlar, nefret söylemleri ve iyilik temennileri gibi çeşitli duyguları bünyesinde barındırsa da, işin içerisine global ölçekli markaların dahil olması ortaya eğlenceli içeriklerin çıkmasını sağladı.

Görsel:Twitter

 

4cfa1e48b355e0541a91ee37cc399d84?s=96&d=mm&r=g
Fatih Duranhttps://skipadds.com
Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

Bunlar da ilginizi çekebilir