Lady Gaga OREO’lar

Yeni OREO bisküvilerinin tasarımı, Lady Gaga'nın Chromatica albümünde yer alan Stupid Love şarkısı için çekilen video klipten esinlenerek oluşturuldu.

Gece çalışırken, kitap okurken veya film izlerken acıktın ve sağlıklı olmasa da pratik bir atıştırmalık arıyorsun. Hemen bir sandviç hazırlayabilir ya da bu problemin çözümü için Lady Gaga’ya kulak verebilirsin. Sanatçının çılgın kıyafetlerini ve kıyafetlerinde kullandığı renk kombinlerini aratmayan çözümü ise: Chromatica Oreos!

Şarkıcı, OREO ile gerçekleştirilen iş birliğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. En son yayınlanan albümü Chromatica’yla aynı adı taşıyan proje, Lady Gaga’nın ikonik kostümlerini ve koleksiyonunda kullanmayı tercih ettiği renklerden oluşuyor. Pembe ve uranyum yeşili.

Lady-Gaga-Oreo-Chromatica-SkipAdds

Lady Gaga, OREO ve pembe düşkünlüğü

Yeni OREO bisküvilerinin tasarımı, Chromatica albümünde yer alan Stupid Love şarkısı için çekilen video klipten esinlenerek oluşturuldu. Video klipteki pembe düşkünlüğü, Lady Gaga ve OREO arasındaki iş birliğinde de açık bir şekilde görülüyor.

Ayrıca COVID-19 salgını nedeni ile iki ay ertelenen albümün 29 Mayıs’ta yayınlanmasının ardından, Chromatica albümü için hazırlanan koleksiyon kapsamında sınırlı sayıda; tişört, iç çamaşırı ve yastık Lady Gaga’nın internet sitesi üzerinden  satışa çıkarılmıştı. Aynı renk tonları o koleksiyonda kullanılıyor.

İki pembe bisküvi arasında vanilya aromalı yeşil marshmallow ve aynı renk konseptinde tasarlanan paketler içerisinde, sınırlı sayıda üretilecek olan OREO’ların satış tarihi ise şu an belirsiz.

Ancak Lady Gaga’nın belirttiğine göre yakında raflardaki yerini alacak.

29 Mayıs tarihinde gecikmeli olarak yayınlanan Chromatica albümünde yer alan Stupid Love parçasının video klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görsel: Twitter

 

4cfa1e48b355e0541a91ee37cc399d84?s=96&d=mm&r=g
Fatih Duranhttps://skipadds.com
Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

Bunlar da ilginizi çekebilir