Balenciaga Kedi İnsanı Mı Köpek İnsanı Mı Olduğunuzu Bilmek İstiyor

Balenciaga, satın alma sahiplen mesajıyla tasarladığı yeni koleksiyonu I Love Pets'den elde edilecek olan gelirin yüzde 10'unu hayvan koruma derneği La Spa'ya bağışlayacak.

Balenciaga’nın, Birleşmiş Milletler’in gıda yardım programı ve açlıkla mücadele alanında dünyanın en büyük insani yardım kuruluşu olan World Food Programme için başlattığı destek programı hala devam ediyor. 2018 yılında kurulan bu ortaklık dahilinde Balenciaga, dünya genelindeki açlık oranlarındaki artışı 2030’a kadar sonra erdirmeyi hedefliyor.

Sosyal sorumluluk projelerine desteğini sürdüren Balenciaga bu kez Fransız hayvan koruma yardım kuruluşu La Société Protectrice des Animaux için yeni bir koleksiyon hazırladı.

Balenciaga Kedi Insani Mi Kopek Insani Mi Oldugunuzu Bilmek Istiyor SkipAdds 1

I Love Pets adı altında tasarlanan koleksiyon, şirket çalışanlarının evini açtığı sokak hayvanlarının görüntülerinin yanı sıra; I Love Dogs, Meow ve Woof Woof gibi sloganlarla oluşturuldu. Bu sloganların ve görsellerin yer aldığı; bez çantalar, tişörtler, kapüşonlar, küpeler ve takılarda Balenciaga’nın internet sitesi üzerinden satışa çıkarıldı.

Balenciaga-Kedi-Insani-Mi-Kopek-Insani-Mi-Oldugunuzu-Bilmek-Istiyor-SkipAdds-2.jpg

Balenciaga destek hattı

I Love Pets koleksiyonundaki tasarımlarda yer verilen Balenciaga destek hattı üzerinden, evcil hayvan satın almak yerine barınaklardan evcil hayvan sahiplenme konusunda bir bilinç oluşturulması planlanıyor.

Balenciaga Kedi Insani Mi Kopek Insani Mi Oldugunuzu Bilmek Istiyor SkipAdds 4

Ayrıca I Love Pets koleksiyonundan elde edilecek olan gelirin yüzde 10’u La Spa’ya bağışlanacak.

Koleksiyon için tasarlanan tüm ürünleri Balenciaga’nın internet sitesi üzerinden inceleyebilir ve satın alarak La Spa’ya destek olabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden evinizi paylaştığınız evcil hayvanınıza ait fotoğrafı kullanılması için Balenciaga’ya göndermeniz de mümkün.

Görsel: Balenciaga

4cfa1e48b355e0541a91ee37cc399d84?s=96&d=mm&r=g
Fatih Duranhttps://skipadds.com
Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

Bunlar da ilginizi çekebilir